Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli Na Najveci Tutinski Forum


You are not connected. Please login or register

Pjesme na venchanju !

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Svezi odgovori Pjesme na venchanju ! Wed Nov 21 2007, 05:06

_rekac_

_rekac_
Dobro Dosli
Dobro Dosli

Pjesme na venchanju ! Home1
Zamislite vjenchanje treba da pochne a ide pjesma Josh ne svice rujna zora, i Voljelo se dvoje mladih!?
Mrtvih u pjesmama vishe no da je rat!

2Svezi odgovori Re: Pjesme na venchanju ! Thu Nov 22 2007, 04:01

fatmira_78

fatmira_78
Moderator
Moderator

hehehe.znas sta ja zamisljam.najvecu ljubav na svojoj svadbi,a u tome nailazi pjesma za vjencanim stolom,i ja padnem u trans.sta biva tad????

3Svezi odgovori cccc Thu Nov 22 2007, 10:32

_rekac_

_rekac_
Dobro Dosli
Dobro Dosli

fatmira_78 (citat):hehehe.znas sta ja zamisljam.najvecu ljubav na svojoj svadbi,a u tome nailazi pjesma za vjencanim stolom,i ja padnem u trans.sta biva tad????



nista Smile
lol
hahahahaha

4Svezi odgovori Re: Pjesme na venchanju ! Thu Nov 22 2007, 23:28

fatmira_78

fatmira_78
Moderator
Moderator

heheh kako nista kuku tebi?pala bih u nesvjest.zamisljam sebe u filmu mavi mavi,joj to je bilo strava. steta sto nijesam glumica vjerovatno bih dobro znala glumjeti.

5Svezi odgovori Re: Pjesme na venchanju ! Fri Nov 23 2007, 01:34

_rekac_

_rekac_
Dobro Dosli
Dobro Dosli

fatmira_78 (citat):heheh kako nista kuku tebi?pala bih u nesvjest.zamisljam sebe u filmu mavi mavi,joj to je bilo strava. steta sto nijesam glumica vjerovatno bih dobro znala glumjeti.

hahah cool
samo steta sto si udata :r

6Svezi odgovori Re: Pjesme na venchanju ! Fri Nov 23 2007, 02:39

fatmira_78

fatmira_78
Moderator
Moderator

_rekac_ (citat):
fatmira_78 (citat):heheh kako nista kuku tebi?pala bih u nesvjest.zamisljam sebe u filmu mavi mavi,joj to je bilo strava. steta sto nijesam glumica vjerovatno bih dobro znala glumjeti.

hahah cool
samo steta sto si udata :r
heheh ma kava steta jarane,nije bogomi,hvala bogu nema sta ljepse biti u braku a jos kad si sretno udata.mmmmm.nemam komentara.ljubav je nesto najljepse u zivotu i to nema cijenu,bar kod mene,u mome slucaju.

7Svezi odgovori Re: Pjesme na venchanju ! Fri Nov 23 2007, 03:38

_rekac_

_rekac_
Dobro Dosli
Dobro Dosli

[/quote] heheh ma kava steta jarane,nije bogomi,hvala bogu nema sta ljepse biti u braku a jos kad si sretno udata.mmmmm.nemam komentara.ljubav je nesto najljepse u zivotu i to nema cijenu,bar kod mene,u mome slucaju.[/quote]


MA MOGLI SMO DA SE MUVAMO OVAKO NISTA
LOL Arrow

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu